Cena: 1 950 000 Kč
ID inzerátu 15664
Typ inzerátuProdej
Typ nemovitostidům
Typ budovycihlová
Vlastnictvíosobní
Zařízenýčástečně zařízený
LokalitaPolní 54 Jevišovka, 69183
Plocha86m²
Poplatky
Podlaží
Dispozice3+kk
balkónne
terasaano
bazénne
saunane
garážové stáníne
kabelová TVne
satelitne
výtahne
úklidové služby v doměne
v blízkosti MHDne
zahradane
recepce v doměne
alarmne
ostraha objektune
sklepano
internetne
wi-fine
bezbariérový přístupne
lodžiene
parkovací stáníne
elektřinaano
plynne
telefonne
vodaano
garážne
Popis

Objekt 3+kk s venkovní terasou, kuchyní a koupelnou na okraji obce Jevišovka. Celoroční provoz.Součástí objektu je vinný sklípek. Možnost využítí k podnikání /zaevidováno jako provozní jednotka: občerstvení +vinárna s posezením/
Kolaudace: 28. 11 .2009
Zastavěná plocha: 86 m
Pozemek v osobním vlastnictví:110 m
Zdejší krajina je předurčena svým rovinatým reliéfem, malebností a rozmanitostí k cykloturistice. Obec je v pravém slova smyslu křižovatkou všech nejvýznamnějších cyklostezek v regionu s návazností na mezinárodní trasy, které propojují české a rakouské příhraničí. Upravené stezky doplněné řadou informačních a odpočinkových míst jsou ideální jak pro cyklisty, tak vyznavače inline bruslení. Pohodlně se můžete prohánět na několik kilometrů dlouhých trasách mimo dosah rušné dopravy s jedinečnými výhledy na dominanty v okolí. V dosahu Mikulov a Aqualandia.

Kontakt na prodávajícího


*za veškeré informace, pravdivost a aktuálnost inzerátu odpovídá inzerent.


Podobné inzeráty

Aktuální články

23.4.2019

Roky opravují stoletý dům. Peníze se rozkutálely a na nový plot už není

Pavla a její přítel měli společný sen o domu v přírodě, který si splnili před čtyřmi roky. Tehdy po dlouhém a usilovném pátrání konečně našli svůj nový domov nedaleko Mělníka. Stoletá stavba je již částečně opravená a nadešel čas na nový plot, který mohou vyhrát v naší soutěži Léto na zahradě.
23.4.2019

Povodeň ho připravila o domov, pořídil si nový byt v pánském stylu

Majitel knižního nakladatelství a vydavatel Joachim Dvořák umí rozpoznat výjimečné talenty a počkat na bestseller. Příběh a zabydlování jeho bytu trvaly několik let, ovlivnily je vztahy, emoce i přírodní katastrofa.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace