Cena: 1 950 000 Kč
ID inzerátu 15664
Typ inzerátuProdej
Typ nemovitostidům
Typ budovycihlová
Vlastnictvíosobní
Zařízenýčástečně zařízený
LokalitaPolní 54 Jevišovka, 69183
Plocha86m²
Poplatky
Podlaží
Dispozice3+kk
balkónne
terasaano
bazénne
saunane
garážové stáníne
kabelová TVne
satelitne
výtahne
úklidové služby v doměne
v blízkosti MHDne
zahradane
recepce v doměne
alarmne
ostraha objektune
sklepano
internetne
wi-fine
bezbariérový přístupne
lodžiene
parkovací stáníne
elektřinaano
plynne
telefonne
vodaano
garážne
Popis

Objekt 3+kk s venkovní terasou, kuchyní a koupelnou na okraji obce Jevišovka. Celoroční provoz.Součástí objektu je vinný sklípek. Možnost využítí k podnikání /zaevidováno jako provozní jednotka: občerstvení +vinárna s posezením/
Kolaudace: 28. 11 .2009
Zastavěná plocha: 86 m
Pozemek v osobním vlastnictví:110 m
Zdejší krajina je předurčena svým rovinatým reliéfem, malebností a rozmanitostí k cykloturistice. Obec je v pravém slova smyslu křižovatkou všech nejvýznamnějších cyklostezek v regionu s návazností na mezinárodní trasy, které propojují české a rakouské příhraničí. Upravené stezky doplněné řadou informačních a odpočinkových míst jsou ideální jak pro cyklisty, tak vyznavače inline bruslení. Pohodlně se můžete prohánět na několik kilometrů dlouhých trasách mimo dosah rušné dopravy s jedinečnými výhledy na dominanty v okolí. V dosahu Mikulov a Aqualandia.

Kontakt na prodávajícího


*za veškeré informace, pravdivost a aktuálnost inzerátu odpovídá inzerent.


Podobné inzeráty

Aktuální články

15.12.2018

O cenu za nejlepší stavbu v Evropě soutěží i dvanáct projektů z Česka

O prestižní architektonickou cenu Miese van der Rohe se příští rok bude ucházet 383 evropských staveb, dvanáct z nich je z Česka. Z téměř čtyř stovek nominovaných projektů vybere porota v půlce ledna čtyřicet finalistů, celkový vítěz bude vyhlášen v dubnu 2019. Představíme vám české soutěžící.
15.12.2018

Jak se žije na Albertově. Čtvrť pod Vyšehradem je světovým unikátem

Při návrhu šperků ze série Origami se Natalie Vicenová inspirovala stejnojmennými japonskými skládačkami z papíru, najít v nich však můžete i linie kubismu. Tento umělecký styl Natalii okouzlil a možná i proto žije na Albertově vedle kubistických skvostů, píše magazín City Life, který vychází poslední pátek v měsíci.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace