Rekreační chata Sechov

Cena: 1 200 000 Kč
ID inzerátu 15671
Typ inzerátuProdej
Typ nemovitostichata
Typ budovysmíšená
Vlastnictvíosobní
LokalitaSechov 26 Sechov, 58401
Plocha
Poplatky
Podlaží
balkónne
terasane
bazénne
saunane
garážové stáníne
kabelová TVne
satelitne
výtahne
úklidové služby v doměne
v blízkosti MHDne
zahradane
recepce v doměne
alarmne
ostraha objektune
sklepne
internetne
wi-fine
bezbariérový přístupne
lodžiene
parkovací stáníne
elektřinaano
plynne
telefonne
vodaano
garážano
Popis

Nabízím k prodeji rekreační chatu nacházející se v kat. území Sechov, obec Kožlí, okres Havlíčkův Brod, v blízkosti řeky Sázavy. Zastavěná plocha objektu činí 33 m2. K nemovitosti patří pozemek o výměře 182 m2 včetně příjezdové cesty. Rekreační chata je podsklepená s 1. nadzemním podlažím. Do objektu je přivedena voda, elektro 220/380 V, splaškové vody jsou svedeny do vyvážecí jímky. Vytápění - ústřední - kotel na pevná paliva v garáži v 1. PP a v 1. NP - krbová kamna.
1. NP - veranda, pokoj s kuchyňským koutem (teplá voda zajištěna el. ohřívačem), ložnice, WC.
1. PP - vstup do 1. PP je z venkovního prostředí, ale také z 1. NP poklopem v podlaze a dále schodištěm - kovová konstrukce. V 1. PP se nachází garáž a jedna místnost, kde je umístěn kotel na pevná paliva, vana, vstup do 1. NP.
K objektu náleží kůlna o výměře 6,72 m2, slouží na uskladnění dřeva a zahradnických pomůcek. Chata je ve vzdálenosti cca 5 km od obce Sechov, nejdříve po zpevněné komunikaci a cca 3 km po nezpevněné komunikaci. Okolní zástavbu tvoří také chaty určené k rekreaci. RK nevolat.

Kontakt na prodávajícího


*za veškeré informace, pravdivost a aktuálnost inzerátu odpovídá inzerent.


Aktuální články

18.2.2019

Zámek s nejkrásnějším dvorem na Moravě opravují krok za krokem 17 let

Hustopeče nad Bečvou v Olomouckém kraji se pyšní renesančním zámkem, který úřad městyse už mnoho let pečlivě a trpělivě opravuje.
18.2.2019

Chalupářský styl nahradily v domě moderní prvky a kovářská čerň

Proměnit interiér staršího domu a dodat mu moderní vzhled, to byl hlavní úkol pro architekty ze studia Free Architects. Chalupářský styl měli změnit, důležitá však byla i útulnost prostoru.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace