e-shop Marpoint / kuchyňské nože Zwilling
e-shop Marpoint / zdravotní obuv Birkenstock
 e-shop Marpoint / chovatelské potřeby Hunter

 e-shop Marpoint / kuřácké potřeby
e-shop Marpoint / šperky se Swarovski krystaly

Rekreační chata Sechov

Cena: 1 200 000 Kč
ID inzerátu 15671
Typ inzerátuProdej
Typ nemovitostichata
Typ budovysmíšená
Vlastnictvíosobní
LokalitaSechov 26 Sechov, 58401
Plocha
Poplatky
Podlaží
balkónne
terasane
bazénne
saunane
garážové stáníne
kabelová TVne
satelitne
výtahne
úklidové služby v doměne
v blízkosti MHDne
zahradane
recepce v doměne
alarmne
ostraha objektune
sklepne
internetne
wi-fine
bezbariérový přístupne
lodžiene
parkovací stáníne
elektřinaano
plynne
telefonne
vodaano
garážano
Popis

Nabízím k prodeji rekreační chatu nacházející se v kat. území Sechov, obec Kožlí, okres Havlíčkův Brod, v blízkosti řeky Sázavy. Zastavěná plocha objektu činí 33 m2. K nemovitosti patří pozemek o výměře 182 m2 včetně příjezdové cesty. Rekreační chata je podsklepená s 1. nadzemním podlažím. Do objektu je přivedena voda, elektro 220/380 V, splaškové vody jsou svedeny do vyvážecí jímky. Vytápění - ústřední - kotel na pevná paliva v garáži v 1. PP a v 1. NP - krbová kamna.
1. NP - veranda, pokoj s kuchyňským koutem (teplá voda zajištěna el. ohřívačem), ložnice, WC.
1. PP - vstup do 1. PP je z venkovního prostředí, ale také z 1. NP poklopem v podlaze a dále schodištěm - kovová konstrukce. V 1. PP se nachází garáž a jedna místnost, kde je umístěn kotel na pevná paliva, vana, vstup do 1. NP.
K objektu náleží kůlna o výměře 6,72 m2, slouží na uskladnění dřeva a zahradnických pomůcek. Chata je ve vzdálenosti cca 5 km od obce Sechov, nejdříve po zpevněné komunikaci a cca 3 km po nezpevněné komunikaci. Okolní zástavbu tvoří také chaty určené k rekreaci. RK nevolat.

Kontakt na prodávajícího


*za veškeré informace, pravdivost a aktuálnost inzerátu odpovídá inzerent.


Aktuální články

16.10.2018

Byt v kubistickém domě díky novému majiteli a designérce opět zazářil

Byt v kubistickém domě architekta Otakara Novotného z roku 1911, původně určeného učitelům, koupil majitel cíleně. Přál si navrátit mu duši. Designérce Miroslavě Peškové se to podařilo skvěle i s nízkým rozpočtem. Návštěva byla fotografována pro časopis Moderní byt.
16.10.2018

Za Prahou si postavili dům snů. Obavy z dřevostavby jsou zbytečné

Renata a Ladislav pobývali dlouhé roky v Americe, ve dřevěném domě. Kolem nich žila spousta dalších lidí v dřevostavbách, někdy více než sto let starých, a byli spokojeni. Proč mají lidé v Česku ze dřeva stále trochu obavy, jim není jasné. Po návratu si proto za Prahou postavili vysněnou dřevostavbu.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace