Rekreační chata Sechov

Cena: 1 200 000 Kč
ID inzerátu 15671
Typ inzerátuProdej
Typ nemovitostichata
Typ budovysmíšená
Vlastnictvíosobní
LokalitaSechov 26 Sechov, 58401
Plocha
Poplatky
Podlaží
balkónne
terasane
bazénne
saunane
garážové stáníne
kabelová TVne
satelitne
výtahne
úklidové služby v doměne
v blízkosti MHDne
zahradane
recepce v doměne
alarmne
ostraha objektune
sklepne
internetne
wi-fine
bezbariérový přístupne
lodžiene
parkovací stáníne
elektřinaano
plynne
telefonne
vodaano
garážano
Popis

Nabízím k prodeji rekreační chatu nacházející se v kat. území Sechov, obec Kožlí, okres Havlíčkův Brod, v blízkosti řeky Sázavy. Zastavěná plocha objektu činí 33 m2. K nemovitosti patří pozemek o výměře 182 m2 včetně příjezdové cesty. Rekreační chata je podsklepená s 1. nadzemním podlažím. Do objektu je přivedena voda, elektro 220/380 V, splaškové vody jsou svedeny do vyvážecí jímky. Vytápění - ústřední - kotel na pevná paliva v garáži v 1. PP a v 1. NP - krbová kamna.
1. NP - veranda, pokoj s kuchyňským koutem (teplá voda zajištěna el. ohřívačem), ložnice, WC.
1. PP - vstup do 1. PP je z venkovního prostředí, ale také z 1. NP poklopem v podlaze a dále schodištěm - kovová konstrukce. V 1. PP se nachází garáž a jedna místnost, kde je umístěn kotel na pevná paliva, vana, vstup do 1. NP.
K objektu náleží kůlna o výměře 6,72 m2, slouží na uskladnění dřeva a zahradnických pomůcek. Chata je ve vzdálenosti cca 5 km od obce Sechov, nejdříve po zpevněné komunikaci a cca 3 km po nezpevněné komunikaci. Okolní zástavbu tvoří také chaty určené k rekreaci. RK nevolat.

Kontakt na prodávajícího


*za veškeré informace, pravdivost a aktuálnost inzerátu odpovídá inzerent.


Aktuální články

15.12.2018

O cenu za nejlepší stavbu v Evropě soutěží i dvanáct projektů z Česka

O prestižní architektonickou cenu Miese van der Rohe se příští rok bude ucházet 383 evropských staveb, dvanáct z nich je z Česka. Z téměř čtyř stovek nominovaných projektů vybere porota v půlce ledna čtyřicet finalistů, celkový vítěz bude vyhlášen v dubnu 2019. Představíme vám české soutěžící.
15.12.2018

Jak se žije na Albertově. Čtvrť pod Vyšehradem je světovým unikátem

Při návrhu šperků ze série Origami se Natalie Vicenová inspirovala stejnojmennými japonskými skládačkami z papíru, najít v nich však můžete i linie kubismu. Tento umělecký styl Natalii okouzlil a možná i proto žije na Albertově vedle kubistických skvostů, píše magazín City Life, který vychází poslední pátek v měsíci.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace